PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
guille
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 10
Registration date : 2009-06-02

Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita Vide
KomentarNaslov komentara: Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita   Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita EmptyTue Apr 20, 2010 7:13 pm

-Igrate igrice
-Ulazete i takmicite se medju 2-3-4 playera
-BESPLATNO 5$ DEPOSITA
-10$ cashout na paypal......ima jos par nacin

regajte se
Your friends link is: http://www.prize.com/?ref=2148
Na vrh Go down
secikesa
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 16
Mesto : brcko
Registration date : 2010-04-09

Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita   Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita EmptyTue May 11, 2010 11:05 pm

igra li ko ovu igru imam jednu prijedlog. Imam na svom nalogu 11eura ali ne mogu da kesiram sve dok ne uradim prvi depozit pa ko ima 5eura da uplati na moj ac. Dijelim isplatu. Ne znam uopste je li ko imao iskustva da zatrazi isplatu sa ovog sajta da li uopste isplacuju. Ako ima neko zainteresovan neka mi se javi
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita   Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita EmptyWed May 12, 2010 5:59 pm

Ja sam ulozio tih 5$ i zatrazio isplatu pre dve nedelje ali nista od toga tako da je moj predlog da ne ulazete nista.
Inace poslao sam dva ticketa i odgovorili su mi tek juce i u mailu me pitali koji je moj username??????? affraid
Ako slucajno dobijem novac javicu ali ne nadajte se previse!
Imam vec za jos jednu isplatu ali dzabe kad ni prvu nisam dobio...
Na vrh Go down
Sponsored content




Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita   Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita Empty

Na vrh Go down
 

Igraj Igrice i zaradi $$$ Besplatno 5$ Deposita

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -