PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 TVIptc.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
Autor Poruka
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptySat Aug 28, 2010 1:39 am

Eto vidis da se isplatilo klikat ,hvala sto si moj golden direktni ref. idemo dalje za iste pare affraid
ubrzo cu i ja do slijedecih 10$ jos mi fali par $$ cheers
Na vrh Go down
Dzenana90
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 16
Registration date : 2010-04-14

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptySat Aug 28, 2010 1:46 am

najbolji su golden clanovi

ma polako da se skupi i to pa da vidimo jos jedan dokaz isplate Smile pa da se i drugi mogu pridruziti jer je vec provjereno zato navaliteeeeeeee Laughing Laughing
Na vrh Go down
dukicas
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 15
Registration date : 2010-07-04

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptySat Aug 28, 2010 3:52 am

A jeste primetili bug koji se desio tom PTC sajtu i Erobux-u i pretpostavljam svima koji koriste skriptu tog tipa??? Desilo se to da piše da nemožemo dobiti novac od referala danas pošto juče nismo klikali na reklame, a ja sam klikao i onda sam otišao na reklame i ponovo video da ih ima i opet ih isklikao i tako juče čitavo popodne i veče su se ponovo iste reklame pojavljivale za klikanje svakih sat vremena. Tako sam na erobuxu danas isklikao za oko 0.30$ umesto 0.05$, a na ovom TVIptc je bio manje pošto su danas davali samo 2 reklame za nas standardne članove pa sam sakupio oko 12 centi. Very Happy
A inače ovaj TVIptc je dosta smanjio broj reklama u zadnje vreme?!
Na vrh Go down
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptySat Aug 28, 2010 5:01 am

jeste to sam primjetio da su se ponavljale reklame i ja kao golden sigurno sam tog dana isklikao preko 20 reklama umjesto prosjecnih 10-ak
Reklama je manje vjerovatno jer zavisi od broja onih koji se reklamiraju pa tako kad ih sto vise uplati mi ovamo dobijemo vise tj. manje
ja se sjecam nekad kad je bilo dnevno od 17-22 Ads a i ovako mi nije toliko lose,bar mi je bolji od neobuxa Smile
Na vrh Go down
dukicas
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 15
Registration date : 2010-07-04

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptyWed Sep 01, 2010 12:43 am

E ovaj PTC sajt od danas posta pravo sranje, sad kao standard member nemam šanse da doguram do 10$, a došao sam do 2.2$ i sad će propasti, a bezveze klikao 2 meseca, baš glupo.Prvo smanjili broj reklama za klikanje, a sad i cenu po kliku, sad je samo 0.003$ po kliku, znači dnevna zarada bednih 1.2-1.5centi. A vidim ukinuli i rentovanje referala i dobitak od dovođenja referala i njegove dogradnje statusa. Evil or Very Mad
Na vrh Go down
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptyWed Sep 01, 2010 12:49 am

Jesu nesto zakomplikovali a nije ni cudo neko im lovu uzimo kako kazu pravljenjem laznih refova a on placao 0,1 po refu
ali sta je tu je ja cu mozda jos jednu isplatu da uberem jer sam blizu ako se poslije ne promjeni i ja cu odustat
po kliku 0,006 i ref 0,001 zalosno
al opet vidjecemo mozda promjene plan
Na vrh Go down
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 EmptyTue Sep 07, 2010 4:23 pm

Opet su mjenjali vrijednosti klikova ali nije tolko lose opet,bar za mene,
a danas dobih isplatu pa reko da postavim jos 1 dokaz ali sada kako su uveli Paypal pa sam tamo zatrazio i u roku nekoliko sati doslo

TVIptc.com - Page 2 Mf67mz2egc9b
Na vrh Go down
Sponsored content




TVIptc.com - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: TVIptc.com   TVIptc.com - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 

TVIptc.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2 Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -