PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
maloni1991
Legenda na forumu
Legenda na forumu
maloni1991

Broj komentara : 228
Age : 32
Mesto : Kragujevac
Registration date : 2010-06-18

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! EmptyWed Jul 21, 2010 7:50 pm

zelim da obavestim sve clanove da prestajem sa ptc-ima (mnogo mala para) ... tako da ako ste mi reff slobodno prestanite sa kliktanjem ... takodje ako vas interesuje mogu vam dati neke svoje naloge pa slobodno nastavite ... ima naloga i sa po par dolara Wink



ja cu ostati samo na neobuxu i onbuxu jos par dana dok ne zatrazim isplatu ... u koliko je neko zainteresovan za nolge nek napise ovde ... poklanjanje naloga je javno ... ko pre djevojci njegova djevojka :p

p.s u koliko vec imate nalog sa tog sajta ne mozete ga preuzeti

nalozi :
incrasebux : Balance: $0.315 USD
momobux : Your Current Balance: $0.890 USD
clixsense : Balance $1.01
888bux : Main Balance: $0.625
theclicker : $0.12350 - aurora sajt
buxism : Balance:$0.23700
realtybux : Your Current Balance: $1.695 USD today reff click's 206 21 reff

i jos mnogo sitnih naloga sa po 10-ak centi Smile


molim moderatore da ne brisu temu jer ce se poklanjane naloga vrsiti prvo sa promenom adrese ... ja nemam nikakvu korist od ovoga ... jedino bih zeleo da pomognem novijim clanovima da ne krecu od pocetka


afro
Na vrh Go down
nexon
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
nexon

Broj komentara : 129
Registration date : 2010-07-12

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! EmptyWed Jul 21, 2010 8:11 pm

cashium je moj moze ? i realtybux
Na vrh Go down
maloni1991
Legenda na forumu
Legenda na forumu
maloni1991

Broj komentara : 228
Age : 32
Mesto : Kragujevac
Registration date : 2010-06-18

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! EmptyWed Jul 21, 2010 8:13 pm

realyty moze odmah ... cashium ces morati da sacekas dok mi ne stigne isplata Very Happy
Na vrh Go down
srboljub89
Moderator
Moderator
srboljub89

Broj komentara : 492
Age : 34
Mesto : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 2009-08-27

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! EmptyWed Jul 21, 2010 8:34 pm

maloni1991 (citat):
zelim da obavestim sve clanove da prestajem sa ptc-ima (mnogo mala para) ... tako da ako ste mi reff slobodno prestanite sa kliktanjem ... takodje ako vas interesuje mogu vam dati neke svoje naloge pa slobodno nastavite ... ima naloga i sa po par dolara Wink



ja cu ostati samo na neobuxu i onbuxu jos par dana dok ne zatrazim isplatu ... u koliko je neko zainteresovan za nolge nek napise ovde ... poklanjanje naloga je javno ... ko pre djevojci njegova djevojka :p

p.s u koliko vec imate nalog sa tog sajta ne mozete ga preuzeti

nalozi :
incrasebux : Balance: $0.315 USD
momobux : Your Current Balance: $0.890 USD
clixsense : Balance $1.01
888bux : Main Balance: $0.625
theclicker : $0.12350 - aurora sajt
buxism : Balance:$0.23700
realtybux : Your Current Balance: $1.695 USD today reff click's 206 21 reff

i jos mnogo sitnih naloga sa po 10-ak centi Smile


molim moderatore da ne brisu temu jer ce se poklanjane naloga vrsiti prvo sa promenom adrese ... ja nemam nikakvu korist od ovoga ... jedino bih zeleo da pomognem novijim clanovima da ne krecu od pocetka


afro
jel sad prelazis na upload? lol!
Na vrh Go down
http://www.balcanmovie.com
maloni1991
Legenda na forumu
Legenda na forumu
maloni1991

Broj komentara : 228
Age : 32
Mesto : Kragujevac
Registration date : 2010-06-18

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! EmptyWed Jul 21, 2010 8:42 pm

upload cpa ppv i ostalo ... ovde mnogo mala para a i nabavio sam par knjizica i programcica za male pare tako da ... Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content




obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Vide
KomentarNaslov komentara: Re: obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!   obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!! Empty

Na vrh Go down
 

obavestenje za sve clanove ciji sam reff !!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -