PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
Autor Poruka
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 6:42 pm

na buxevima se klika, a možete naći linkove na ovoj temi. O uplodovanju imate ovde:
http://ptczarada.friendhood.net/ostali-nacini-zarade-f11/

A o alertpeju ovde:
http://ptczarada.friendhood.net/alertpay-paypalisplate-cekom-f7/
Na vrh Go down
maloni1991
Legenda na forumu
Legenda na forumu
maloni1991

Broj komentara : 228
Age : 32
Mesto : Kragujevac
Registration date : 2010-06-18

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptySun Jun 20, 2010 4:40 am

imam jedno pitanje ... jel ovo sto pisu 10centi to bi mi trebali da nasednemo ... to je 0.01$ ... stvarno ne razumem
Na vrh Go down
Ace-Tip-Single
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2010-07-19

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Zdravo   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyMon Jul 19, 2010 10:04 pm

Novi sam na ovom forumu iz makedonije sam i neznam bas da govorim srpski ali vi to razumevate What a Face ocu da vi kazem da 75% od PTC su scam(vi to i sami znate) ja sa to istrazio i proverio sam nad 50 ptc sajtova prvo cu vi nabrojati one sajtove koje su mi isplatile pare(preko alertpay)-(za to imam dokaze ko oce da i dobije neka kaze)

Najboli je:
Neobux edit: nije dozvoljeno dupliranje referal linkova, osim na delovima foruma "Racunaj na mene" i "Referrali", po pravilima koja su tamo navedena


ako ocete da doznate moje istrazivajne ptc sajtova pisete

Srdecan Pozdrav
Aleksandar Stojanoski


Cool
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyMon Jul 19, 2010 10:46 pm

Pozdrav! Razumemo se Wink
Na vrh Go down
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyMon Jul 19, 2010 11:00 pm

Iskreno meni nebi smetalo jer i da stoji tu 100 godina slabo da bi se ko registrovao zar ne hehehe Razz
Na vrh Go down
Ace-Tip-Single
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2010-07-19

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Top Ptc-Sajtova koju sam isprobao ja i koju se super   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyTue Jul 20, 2010 1:37 am

posetite moj blog


Edit: predstavaljanje bloga ide ovde:
http://www.ptczarada.info/predstavite-vas-sajt-f16/

i pitajne do administartor i moderatori dali mogu da se reklamiram sa moj referal link? Exclamation
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyTue Jul 20, 2010 3:52 am

Sto se tice pitanja, link moze da se reklamira ako tema o sajtu nije vec otvorena a moze i da se ponudi razmena, neko se registruje tebi na neki tvoj sajt, a ti za uzvrat njemu na neki njegov. Za vise detalja konsultovati pravila svakog podforuma posebno...
Na vrh Go down
vatreni32
Legenda na forumu
Legenda na forumu
vatreni32

Broj komentara : 172
Registration date : 2010-04-14

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 1:25 am

al mu ga šuknu heheh affraid
lol! Wink
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 1:56 am

@sanjisec imaš sekciju za predstavljanje svoga sjta!
Na vrh Go down
sanjisec
Novajlija
Novajlija


Broj komentara : 2
Registration date : 2010-10-20

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 3:56 pm

U redu samo koja je razlika u linkovima bloga i sajta, posto ovih prvih ima, a drugi imaju svoje mesto za predstavljanje, samo ja ne vidim gde je to?

Pozdrav!
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 EmptyWed Oct 20, 2010 5:29 pm

evo teme:
http://ptczarada.friendhood.net/predstavite-vas-sajt-f16/

Sajt je širi pojam npr.
Na vrh Go down
Sponsored content




Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!   Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 

Na PTC sajtovima moze da se zaradi !!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2 Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -