PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Neobux.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor Poruka
fire_fox
Clan
Clan


Broj komentara : 33
Registration date : 2008-09-17

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyWed Oct 22, 2008 10:51 pm

Po cemu odredjujete koje cete rentane referrale zamjeniti?
Koje vrijednosti koristite kao granicne?
Na vrh Go down
http://wwwposao.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyThu Oct 23, 2008 12:04 am

fire_fox (citat):
Po cemu odredjujete koje cete rentane referrale zamjeniti?
Koje vrijednosti koristite kao granicne?

Ako si standard member svaki referal koji ima prosek ispod 2 je kandidat za zamenu, ali ti je pametnije da iskljucis auto pay i da tog referala pustis da odklika svoje pa lad mu istekne vreme on ce sam da nestane a za one koji imaju prosek preko 2 platis da ih zadrzis i sledeci mesec.
Vrednost ref klika na neobux je $0.005 tako da referal koji ima prosek ispod 2 klika dnevno ne moze ni sebe da odplati.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
fire_fox
Clan
Clan


Broj komentara : 33
Registration date : 2008-09-17

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyThu Oct 23, 2008 12:18 am

Gold sam.

Trenutno imam rentanih 300 komada i ukljucen auto-pay.
Dosta njih trebam zamjenjivati jer imaju jako los prosjek klikova ili odustanu.

U dobroj pozitivi jesam ali ne kako bi htio biti Smile
Na vrh Go down
http://wwwposao.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyThu Oct 23, 2008 12:52 am

U tom slucaju sve preko 1 ti odgovara jer sa 1 klik dnevno referali otplacuju sebe, znaci menjaj one koji imaju prosek ispod 1.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySat Oct 25, 2008 9:18 pm

Ovaj Neobux pravi socijalisticki PTC: niko se nece obogatiti, ali svi pomalo zaradjujemo Wink

Rentirao sam jos 100 refova (1350 ukupno), peglacu do 2000, a ako da Bog, sreca junacka i Megalido, kupujem onaj Ultimate membership do Nove, pa sta bude Very Happy
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyThu Jan 08, 2009 12:21 am

Narode,prolazite li vi kroz neku cudnu fazu na ovom sajtu?Meni je zarada smanjena od rent.referala pa 6 puta!!!!!Grozno...........
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyFri Feb 06, 2009 11:17 pm

Upravo kupih golden clanstvo na neobuxu pa nek mi je sa srecom..
nego,moze li mi ko objasniti sta znaci Golden Pack Balance, uoopste ne kontam...
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptySun Feb 08, 2009 8:57 pm

Vidim niko ne pise nista na ovom dijelu foruma nije valjda da ste digli ruke od Neobuxa?? ajmo ljudi gore glave..
Na vrh Go down
igorkv
Clan
Clan


Broj komentara : 22
Age : 47
Mesto : Kraljevo,Srbija
Registration date : 2009-02-07

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySun Feb 08, 2009 9:05 pm

Piso bi da mi nisu suspendovali nalog ,jer sam bio neaktivan vise od 60 dana zbog rada na terenu,a nikog nisam imao kuci pismenog za ove stvari da mi klikce affraid Very Happy
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: poz   Neobux.com - Page 3 EmptySun Feb 08, 2009 9:10 pm

hebi.a...
ja gdje klikcem klikcem svaki dan do kraja a gdje ne ne..
al sad se pojavise novi momenti
neznam kako da kupim referale (iznajmim) nije kao sto je bilo dok sam bo standardan clan....
kao sto rekoh hebi.a rijesih da upumpam svijeze u jedan sajt da probam... pa da vidim..
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyMon Feb 09, 2009 12:09 am

Na neobux-u se prvo kupe referali dok si standard clan pa onda golden zato sto kad si golden tesko dolazis na red da kupis referale (iznajmis) jer je mnogo veca konkurencija. Ja sam na neobux-u imao oko 250 iznajmljenih referala a sad nemam ni jednog zato sto se iznajmljivanje referala za standard clanove vise ne isplati jer da bu ti refovi otplatili sami sebe moraju da imaju prosek iznad 2 a meni je u jednom trenutku vecina bila ispod toga. Tamo se isplati iznajmljivanje referala samo ako imas golden clanstvo, ali se onda tesko dolazi do njih.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyMon Feb 09, 2009 8:27 pm

Dobro Admine to sam razumjeo nego sad kad hocu da dodjem do njih ima li neki poseban period dana kada mogu da ih iznajmim (ako ih uopste ima) ili..
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyTue Feb 10, 2009 1:01 am

Pogledaj malo na njihovom forumu, mislim da referale mozes da kupis jednom nedeljno ali nisam siguran koji je to dan. U principu treba da pokusavas vise puta u toku dana i ulovices ih.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyTue Feb 10, 2009 9:54 pm

Ja sam na neobuxu postavio ceku i to onu pravu lovacku.. e sad.. sta bude
u svakom slucaju hvala na informaciji
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptySat Feb 14, 2009 11:27 am

Samo kratko,sinoc kupljena (iznajmljena) prva tura referala na neobuxu kao golden clan... sad je za nijansu lakse....
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySat Feb 14, 2009 5:13 pm

Svaka cast cheers
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptySat Feb 14, 2009 6:05 pm

Hvala na podrsci.. samo da znate da je bas problem doci do referala...
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyTue Feb 24, 2009 12:14 am

prije nekoliko minuta upravo rentirao turu od 100 kom. al je muka doci do referala joooooooooj....strasno
Na vrh Go down
Hamburger
Clan
Clan


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-12-08

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptyTue Feb 24, 2009 12:26 am

Kako su aktivni ti reffovi na premiumu?
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptyTue Feb 24, 2009 5:32 pm

Ja sam tek u fazi ispitivanja,kupio sam sad vecu turu(najvecu) i sad cu da pustim da vidim kojim tokom sve ide.Do sada sam imao 17 ref. i mogu reci da sam se iznenadio kako klikcu (dobro) s obzirom da se kao standardnom clanu meni vise nije isplatilo da klikcem...
Na vrh Go down
I_am_what_I_am
Clan
Clan
I_am_what_I_am

Broj komentara : 35
Registration date : 2009-02-09

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySat Mar 07, 2009 4:49 am

Meni nije jasno kako svi moji refovi imaju avrg ispod 2, ako na neobaxu ima ukupno 4 reklame uvek, yasto bi neko kliknuo samo 2 puta ???
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySat Mar 07, 2009 1:59 pm

zato što su botovi Question Exclamation Question I love you Suspect confused
Na vrh Go down
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptySat Mar 07, 2009 2:19 pm

I ja pocinjem da sumnjam..svasta se desava..
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 EmptySat Mar 07, 2009 2:48 pm

Nema tu sta da se sumnja na skoro svim PTC sajtovima kad kupis referale ili ih iznajmis dobijes botove. Razmisli malo kad si se zadnji put uclanio na neki PTC sajt a da nisi kliknuo na neciji ref link. A sajtovima i vise odgovara da prodaju botove zato sto tako mogu da kontrolisu broj klikova koje ti botovi naprave. Ja sam imao preko 200 iznajmljenih referala na neobux-u dok nisu postali neisplativi tj. kad im je prosek pao ispod 2.

Admin: komentar modifikovan dana: Sun Mar 08, 2009 2:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
djordje5
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan


Broj komentara : 108
Age : 50
Mesto : Banja Luka
Registration date : 2008-10-12

Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Neobux.com - Page 3 EmptySun Mar 08, 2009 2:00 pm

Ma znas sta sto je naj zalije ti si 100% upravu,ma dok ja pohvatam sve sve to sta se desava...al eto izgleda se covjek uci dok je ziv-ja samo citiram,ovo je rekao neko drugi santa
Na vrh Go down
Sponsored content




Neobux.com - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Neobux.com   Neobux.com - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 

Neobux.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/7 Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -