PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 B-U-X.net...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptyMon Jul 07, 2008 3:24 am

B-U-X.net novi sajt sa dosta reklama evo sad klikam na 32


$0.01 per click
$0.01 per referral click
$5.00 cashout

Evo linka ko hoce da se registruje.
Vazna napomena za ovaj sajt, zbog problema sa referral linkom (slucajnih ili namernih) potrebno je da se registrujete preko Internet explorera u suprotnom vi cete da se registrujete ali necete biti moji referali. Znaci molim vas koristite Internet explorer samo dok se ne registrujete, a posle mozete da koristite koji god hocete browser.

http://B-U-X.net/?r=milance
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptyMon Jul 21, 2008 5:59 pm

Danas sam dobio isplatu sa ovog sajta, zatrazio sam je 14-og ovog meseca a stigla danas, 7 dana za standard korisnika po meni to je prilicno brzo Very Happy

evo i dokaza o isplati:

B-U-X.net... B_u_xnet
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptyWed Aug 27, 2008 6:31 pm

Prva isplata sa ovog sajta, dobio danas, premijum sam Wink Sledeca zatrazena, postujem kad stigne Wink

B-U-X.net... 010864832
Na vrh Go down
urufu
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 68
Registration date : 2008-09-21

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Sep 28, 2008 9:31 am

Vratili su se...
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Sep 28, 2008 5:02 pm

New payout system: the payout pages will be open whenever the administrator of the PaidClicks Network is online, for a few minutes, several times per day. This way the accounts will be audited right after that, and the payments will be sent, via PayPal or AlertPay, much quicker, usually within a few minutes after the request. All pending payouts have been refunded. This solution may not be liked by everyone, but this was the best way we found to be able to send payouts in a lightning fast time, one of the main things which turned the PaidClicks Network in a respected and well-known company in the PTC business for much time, since our beginning almost a year ago.
Na vrh Go down
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Oct 05, 2008 8:19 pm

Admin je trenutno ON, pozurite Wink
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Oct 05, 2008 8:39 pm

Au brale, 40 reklama za mene kao standarda !

Al fora je sto su neke istekle...
Na vrh Go down
Igor
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 55
Registration date : 2008-08-10

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Oct 05, 2008 10:02 pm

Zatrazio sam isplatu i na sajtu imam 0$ ,a i na alertpay imam 0$
STA SE DESILO?
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptySun Oct 05, 2008 10:11 pm

Igor (citat):
Zatrazio sam isplatu i na sajtu imam 0$ ,a i na alertpay imam 0$
STA SE DESILO?

Nista ne brini tako ovaj sajt funkcionise, kad zatrazis isplatu oni ti odmah skinu taj iznos sa balansa .
Ali evo kad su se vratili sve one isplate koje su ponistili su vratili na balance.
Mozes na History da vidis da ti je zahtev jos uvek pending.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... EmptyTue Oct 14, 2008 4:34 pm

Ja sam se sve nesto tripovao da im je minimum za isplatu 10$, danas slucajno pogledam i vidim da je 5 (prvi put) !!! Mogao sam zatraziti pre mesec dana Laughing

Inace, isplate su opet vracene na stari fazon, mogu da se zahtevaju bilo kada, ali daleko od toga da su instant
Na vrh Go down
Sponsored content




B-U-X.net... Vide
KomentarNaslov komentara: Re: B-U-X.net...   B-U-X.net... Empty

Na vrh Go down
 

B-U-X.net...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -