PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptyMon Sep 22, 2008 8:53 pm

Evo jos jedan sa "Think" gomile, privukao me je time sto daje automatski premijum, neki reklamni period u prelaunch-u, start je 1.10.

1 klik standard:___ $ 0.01
1 klik premium: ___ $ 0.012
1 ref klik standard: ___ $ 0.005
1 ref klik premium: ___ $ 0.0075

Ima trenutno 18 reklama za klikanje.
Trajanje isplate prema TOS-u 30 radnih dana standard, 15 radnih dana premium.
Minimum za isplatu i način isplate: prvih 150 isplata sa sajta 2,99 $, kasnije 10,00 $, VIA Alertpay.

Ima i posebna ponuda u pre-launchu:

Kada kupis 5 refova (6,5 $), dobijes 10, kad kupis 10 (12 $) dobijes 20, kad kupis 15 (17 $) dobijes 30, kad kupis 30 (33 $) dobijes 60 refova, sto vazi za prelaunch do 1.10.


Ko hoce besplatan premijum, moze se prijaviti na sajt gde god hoce, a moze i preko moje malenkosti OVDE Wink

P.S. Samo da dodam, ima nekih problema trenutno sa zaracunavanjem klikova, ali je vec o tome postovano na njihovom forumu, mozete videti o tome OVDE. Pretpostavljam "decije bolesti" novog PTC-a Wink
Na vrh Go down
boris
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 12
Registration date : 2008-09-12

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptyFri Sep 26, 2008 7:13 pm

S C A M !!! ja se regovao i prijavljivali se ljudi na mene i sve delovalo super, ali.. imaju limit da se moze na vas prijaviti samo 10 referala??? katastrofa.
a jos da li ce isplatiti novac.. tesko..
ali treba ostavljati linkove sa ovakvim ponudama, pa valjda ce jedan sajt biti dobar.
Na vrh Go down
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptySat Sep 27, 2008 3:16 pm

Nisam uopste primetio da je 10 plafon Shocked JBG...Ipak, 10 premijuma clanova, mesec dana premijum free...Nije ni to malo, zar ne? Jos ako isplate... Wink
Na vrh Go down
mpopov
Clan
Clan


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-09-06

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptyFri Oct 03, 2008 7:55 pm

Zar ne bi trebalo da imam vise novca??

Ads Viewed 67
Referrals 2
Referral Visits 79
Balance $ 0.135
Total Paid $ 0.00
Na vrh Go down
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptySat Oct 04, 2008 10:22 pm

Tamo je jos uvek ludnica, tako da me ne cudi tvoje stanje...pazi mene:

Ads Viewed 21
Referrals 10
Referral Visits 514
Balance $ 1.71
Total Paid $ 0.00

Vidis? Jos uvek je zabunjeno sve, trebali su resetovati kako su rekli, ovako su ljudi u nedoumici...Na stranu to sto je i dalje na snazi onaj bug sa refovima (10 max).... Nadam se da ce se stabilizovati...
Na vrh Go down
goran_b
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 70
Registration date : 2008-10-01

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptySun Oct 05, 2008 2:11 am

Ma SCAM...elem sta se desava....

Prvi put sam se registrovao, sve je islo ok, sve do 30 septembra, ne mogu da se ulogujem, hmmmmm, ajde reko da probam da se registrujem opet, registrujem se opet, sve mi je resetovano od posecenih sajtova, medjutim ono sto je ostalo je deo isklikanih sajtova, ok, nastavim ja dalje, sve do 2 oktobra kada je navodno poceo sa radom, OPET ista pricaaaaaaa, registrujem se ja opet, resetovano sve, nove reklame, kao da me nije bilo, nema veze, ja reko E AJDE OPET, posto sam tvrdoglav kao mazga i znam da ne radim nista sto ne valja, jbm mu mater sve regularno radim, registrujem se opet ja, danas prepodne isklicem sve ponudjene reklame, i evo dodjoh veceras opet da vidim da li mi nije koja zaostala, kada PRC, opet ne mogu da se ulogujem. Nema meeeeee. Tako da cu ja ovaj sajt da zaobidjem ! ! !
Na vrh Go down
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptyWed Oct 08, 2008 5:15 pm

Ja sam juce zatrazio isplatu, postujem kad (ako) stigne Wink
Na vrh Go down
legolas
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
legolas

Broj komentara : 149
Registration date : 2008-07-13

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) EmptyThu Oct 09, 2008 9:56 am

Stiglo Wink

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) 011764069
Na vrh Go down
Sponsored content




xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Vide
KomentarNaslov komentara: Re: xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)   xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;) Empty

Na vrh Go down
 

xtrabux, u prelaunch-u do 1. oktobra, besplatni premijum cim se registrujes ;)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -