PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
Darijan07
Clan
Clan


Broj komentara : 45
Registration date : 2008-07-29

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptySat Oct 18, 2008 3:24 pm

The process is easy! You simply click a link and view a website for 30 seconds to earn money. You can earn even more by referring friends. You'll get paid $0.01 for each website you personally view and $0.0075 for each website your referrals view. Payment requests can be made every day and are processed through Alertpay.The minimum payout is $30.00.
Today is 32+ ads!!!

Only For this weekend advertise 10000 Member Visits Is FREE!!!!

LINK:

Eurobux


PAYMENT!!!!!!

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Withdraw
Na vrh Go down
goran_b
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 70
Registration date : 2008-10-01

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 1:37 pm

Jel ovo licno tvoji dokaz u isplati ili si nasao negde?
Na vrh Go down
massive
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-10-02

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 1:43 pm

ahahahahaa
jedino da je on podigao ove pare. lik je iskopirao i postavio ovde.

ince ovaj lik darijan007 je opasan smarac.. pa na koji god odem forum-tamo sve njegove reklame za sajtove. daj iskuliraj malo i ne primaj se toliko. boze kakva paljevina, ovo jos nisam video do sada
Na vrh Go down
seman
Aktivan Clan
Aktivan Clan
seman

Broj komentara : 87
Age : 32
Mesto : Visoko
Registration date : 2008-08-16

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 1:44 pm

massive (citat):
ahahahahaa
jedino da je on podigao ove pare. lik je iskopirao i postavio ovde.

ince ovaj lik darijan007 je opasan smarac.. pa na koji god odem forum-tamo sve njegove reklame za sajtove. daj iskuliraj malo i ne primaj se toliko. boze kakva paljevina, ovo jos nisam video do sada
100% upravu, sve kopira tudje isplate , pa cas se ne udostoji da to napise na nasem jeziku, vec i citav tekst prepise, on nije vidio dolara nikad!!!
Na vrh Go down
http://www.free-download.com.ba
goran_b
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 70
Registration date : 2008-10-01

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 2:00 pm

O BOZE
Na vrh Go down
massive
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-10-02

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 2:18 pm

nadam se da se ljudi ne regaju na njega jer ce onda poceti jos vise da davi i da se pali(ako je to uopste mooguce)
Na vrh Go down
goran_b
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 70
Registration date : 2008-10-01

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 2:20 pm

hahahahhahaha Wawe
Na vrh Go down
massive
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-10-02

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 9:15 pm

ahahahahahahahahah

ej evo sta mi je lik poslao na p.m.:

slusaj ti kretenu ja ti zivim u Omišu i dođi slobodno pa mi to sve reci u facu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!majmune!!


hahahahahaahah koji kraaaaaaaaaaaaaalj
Na vrh Go down
Darijan07
Clan
Clan


Broj komentara : 45
Registration date : 2008-07-29

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 9:16 pm

pa lipo sam ti napisa kad imas takva muda srat dođi ili cu ja tebi doc
Na vrh Go down
massive
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-10-02

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 9:46 pm

tako dodjem ja u Omis i kucam mu na vrata. posle nekoliko minuta cekanja izadje neka gospodja-verujem keva doticnog. i tako poce prica:

keva:izvolite?
ja:dobar dan, ja sam massive. da li je darijan007 tu?
keva:jeste, a zasto ga trazite?
ja:pa moram da obavim ozbiljan razgovor sa njim.
keva:u redu, udjite. moracete samo malo da sacekate, posto upravo kupam darijana, pa samo da zavrsimo.
ja:u redu, nije problem

ostadoh tako sam u sobi, pa poceh razgledati okolo. soba je bila mracna, a na zidovi su bili oblepljani posterima neobux-a i crewbux-a. pod je bio prekriven iscepanim papircicima.. podigao sam nekoliko papira i shvatio da su to iscepani posteri izabelmarco-a, verovatno iz razloga sto je uveo isplatu samo premium clanovima.
i tako, dok sam ja nemo posmatrao postere i razmisljao o izdajniku isabelmarco-u, moja razmisljanja prekinuo je plac. pogledah prema vratima kupatila, kad ugledah darijana007 u kevinom narucju.

ja: zasto darijan007 place?
keva: cim sam mu rekla da ga trazi massive, krenuo je u plac.

shvatio sam da se uplasio, te sam odlucio da "spustim loptu". prisao sam uplakanom darijanu. pomilovao ga po glavi i rekao:

ja: zdravo darijane007. nemoj da se brines, necu ti nista. hajde da zaboravimo na one topice sto si postavljao i budemo drugari

darijan007 i dalje nije prestajao da place te sam se odlucio za radikalniji potez.

ja: hajde nemoj da places, evo bicu ti referal na svim sajtovima koje si postavio!!

na uplakanom licu pojavio se veliki osmeh, i sreca je izbijala i z decakovih ociju. oserio sam da je moj posao zavrsen, te sam opet pomilovao malog i posao kuci kuci.
Na vrh Go down
Darijan07
Clan
Clan


Broj komentara : 45
Registration date : 2008-07-29

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 9:51 pm

super, mozes roman napisati. pa seronja jedan ajde reci mi gdje zivis pa da te malo vidim, posaljem na onaj svijet
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 10:20 pm

Svako je rekao, sta je imao da kaze na ovu temu, dalju raspravu necu da tolerisem.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
massive
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-10-02

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads EmptyTue Oct 21, 2008 11:20 pm

evo ja sam se regao i vec je stigla prva isplata:

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads 49335189mq0
Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads W600
Na vrh Go down
Sponsored content




Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads   Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads Empty

Na vrh Go down
 

Eurobux- New PTC site!! Paying!! look proofs 32+ ads

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -