PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
koko505
Clan
Clan


Broj komentara : 46
Registration date : 2008-08-19

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT EmptyFri May 01, 2009 4:50 pm

Inače sam prestao sa klikanjem, ali ovaj PTC mi se jako svidio. Payee.Me je novi, apsolutno inovativni, pomalo "ludi" PTC, jer ono što nudi zvuči savršeno! Ne znam da li će potrajati, ali zbog onog što nudi apsolutno ga treba isprobati da kasnije ne bi bilo kajanja. Zašto sam tako oduševljen njime? Evo razloga:

Da li je dobar? - možete napraviti više računa.

Da li je dobar? - možete imati neograničen broj referrala.

Je li ovo dobro? - nema minimalnu isplatu.

Je li ovo dobro? - možeš biti isplaćen trenutno i neograničeno.

Je li ovo dobro? - prihvaćaju i Kineze

:: $ 0.01 po kliku, neograničen broj oglasa po danu.

:: $ 0,005 po kliku referraka, neograničen broj referrala.

:: Jeftino članstvo! Od samo $ 2

:: Zaradite brzo i nema minimalne isplate.

ma:: Zaradite brzo i imajte neograničene isplate preko Alertpaya.

:: Možete zaraditi onoliko koliko Vi možete izdržati, sve dok se ne umorite.

Zaista ludo, zašto ne probati?! Platite $2 za 50 klika na Vaš banner i 10 dana imate pristup klikanju na sve reklame koliko ih bude dnevno, ovog trenutka ih je 60!!!

Kad se regate, imate ikonu "TopUp" tamo izaberete koliko dana hoćete (10=2$, 20=4$, 30=6$ itd) ja uzeo 30 pa da vidim, neću propast za 6$, a klikanje nije problem Samo kliknite na link ispod.

http://www.payee.me/?r=koko505
Na vrh Go down
koko505
Clan
Clan


Broj komentara : 46
Registration date : 2008-08-19

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT EmptyFri May 01, 2009 5:11 pm

ako ima 60 reklama=60*0,01=0,6*30=18$
Ali s računajmo da sad ima sigurno 80 reklama to je znači 24$ plus refova!Kažem vam isplati se!!

Molim vas regajte se preko mojeg linka! Respect
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT EmptySat May 02, 2009 12:00 am

Nadam se da će ti upalit, ja nemam dovoljno na alertu za učlanjenje Exclamation bom
Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT F020 Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT F010
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT EmptySat May 02, 2009 12:20 am

Registrovao sam se preko tvog linka ali ne mogu da klikam.
Rekao si 2$ 10 dana a nije vec je 3$ 10 dana.
Imam 2$ na alerty,kad skupim 3$ mozda uplatim!
Na vrh Go down
koko505
Clan
Clan


Broj komentara : 46
Registration date : 2008-08-19

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT EmptySat May 02, 2009 12:34 am

Hvala ti za registraciju!Evo ja sam danas odkliko 134 klika još ih je ostalo ngdi 40-ak nemogu više.Pozz

Ads views : 136
Referrals : 2
Available day : 30
Wallet : $0.00
Balance : $1.3600
Paid : $0.00
Na vrh Go down
Sponsored content




Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT   Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT Empty

Na vrh Go down
 

Payee.me 60 reklama, nema min isplate, INSTANT

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -