PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 O-Mega.me

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
Autor Poruka
Shuster
Legenda na forumu
Legenda na forumu


Broj komentara : 177
Registration date : 2010-01-31

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyWed Feb 03, 2010 4:25 pm

registrovao se preko tebe i poceo sa kliktanjem Smile
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyWed Feb 03, 2010 5:00 pm

Hvala,vidim te!Probaj da nadjes nekog refa,jer kad ti isteknu 10 dana i ne uplatis ponovo a tvoj ref klika tebi racuna njegove klikove!
Na vrh Go down
Shuster
Legenda na forumu
Legenda na forumu


Broj komentara : 177
Registration date : 2010-01-31

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyWed Feb 03, 2010 5:02 pm

rmarko (citat):
Hvala,vidim te!Probaj da nadjes nekog refa,jer kad ti isteknu 10 dana i ne uplatis ponovo a tvoj ref klika tebi racuna njegove klikove!

ok...probacu...a samo mi reci...mogu da uplacujem koliko god puta hocu...tako??? danas koliko vidim ima 50 reklama...je l' ima nekad i vise...vidim kazes da bude nekad i preko 100...
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 04, 2010 12:54 am

Mozes koliko hoces da uplacujes imas u topup opcije za 10,20,30 dana...
U pocetku je bilo oko 100 reklama dnevno sada ima oko 50 ali nisu sve u isto vreme pa kad god si pored kompa nek ti bude otvorena stranica.
Evo sta je rekao jedan clan ovog sajta kako najlakse zaraditi na ovom sajtu:

Osnova je da ostanes na sajtu, i pre svega da drzis otvoren chat, zato sto chat, ima funkciju, koja se zove AdBot, i svaki put kad neko uplati topup ili admin postuje ads, mozes da kliknes i na taj nacin zaradjujes. Da ovaj sajt odredjono vreme, ali je zarada sigurna.

Pored toga, najbolji nacin je uzeti TOPUP od 7$ za glavni nalog, i jedna nalog od 2$, koristeci sopstveni ref link. Na taj nacin, dobices ulozeni novac i imati izmedju 10%-30% zarade.
Na vrh Go down
Shuster
Legenda na forumu
Legenda na forumu


Broj komentara : 177
Registration date : 2010-01-31

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 04, 2010 5:40 pm

danas samo 3 reklame :S
valjda ce biti dovoljno za ovih 10 dana da vratim bar ta 3$
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 04, 2010 6:42 pm

Ja za 2 dana imam70 centi zaradjeno,moras da budes vise vremena na sajtu,stalno izlaze nove reklame
Na vrh Go down
Shuster
Legenda na forumu
Legenda na forumu


Broj komentara : 177
Registration date : 2010-01-31

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 04, 2010 7:02 pm

rmarko (citat):
Ja za 2 dana imam70 centi zaradjeno,moras da budes vise vremena na sajtu,stalno izlaze nove reklame

pa jesam ali kad god izbace sajt zakuca...
Na vrh Go down
mpopov
Clan
Clan


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-09-06

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 04, 2010 9:53 pm

Ja sam se registrovao preko tebe, mada mi i nije najjasnije sta treba da radim...sad cu da izucim. Suspect
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyFri Feb 05, 2010 1:30 am

Vidim te medju refovima.
Da bi klikao moras prvo da uplatis 3$ minimum preko AP ili 2$ preko paypal,procitaj temu od pocetka ili pitaj sta ti nije jasno!
Na vrh Go down
mpopov
Clan
Clan


Broj komentara : 42
Registration date : 2008-09-06

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyFri Feb 05, 2010 2:36 am

Posto na ap imam 0.01$ cekam da kupim neku kintu pa cu uplatiti.
Na vrh Go down
Shuster
Legenda na forumu
Legenda na forumu


Broj komentara : 177
Registration date : 2010-01-31

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyFri Feb 05, 2010 5:53 pm

hoce li neko accaunt na ovom sajtu...proslo je 3 dana, a mene mrzi da klikcem...mislio samd da ima 50 svaki dan kad se ulogujes...moze za 1$
Na vrh Go down
rmarko
Moderator
Moderator


Broj komentara : 521
Registration date : 2009-04-12

O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 EmptyThu Feb 11, 2010 6:22 pm

7.instant

ALERTPAY: Money Received

*****************************************************************************************************************
THIS IS AN AUTOMATED EMAIL - PLEASE DO NOT REPLY.
*****************************************************************************************************************

Dear Marko Radinovic,

You've got cash! O & M (payments@o-mega.me) just sent you money through AlertPay.


Payment Details

Date: February, 10 2010 4:09:08 PM
Amount Sent: $1.67 USD
Sender Name: O & M
Sender Email: payments@o-mega.me
Reference Number: 14
Message: Congrats! Your O-Mega.me payment. Dont forget to post your proof of payment in the forum.

View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.

Thanks for using AlertPay
Na vrh Go down
Sponsored content




O-Mega.me - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: O-Mega.me   O-Mega.me - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 

O-Mega.me

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2 Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: PTC sajtovi i zarada -