PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zaradite prepisujući CAPTHA reči

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Autor Poruka
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyTue Dec 15, 2009 8:54 pm

Proverio sam na netu, ima dokaza o isplatama. I love you

Your new job is to retype the picture content into the input field in English. English alphabet knowledge is requred. You will be paid from $1 for 1000 pictures. You are limited by your typing speed only - you can proceed up to ten pictures per minute. So, your payment can grow up to $3 per hour.
Minimal amount for transfer is $3, payment systems are PayPal and Webmoney. Transfers are proceeded daily.

http://www.pixprofit.com/

Zašto:
This portal is devoted to data-entering. Your job will help to digitize books and papers. Another goal is to assist to visually and hearing impaired persons wishing to use computers and internet. Currently we work with persons that have poor hearing and vision. Many websites now require so called CAPTCHA (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) to be entered in order for the user to continue using website services. This has significantly increased in a few past years: e-mail, shopping and many more websites now require the CAPTCHA to be inputted. Some websites have an audio option, but these are not easy to solve. Our goal is to provide these people with access to web-resources they need.
Sleep

Ko voli nek proba! elephant
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyTue Dec 15, 2009 10:55 pm

Evo ja probao da vidim o cemu je rec, nekad sam bio regan na jednom ovakvom sajtu, moglo se zaraditi, ali su im obracuni bili losi i nikad nisi znao da li si otkucao pravu rec ili ne, sto je ovde ta opcija dostupna ocenom

Nego ne vidim nigde zaradu, jel ti poznato gde se to vidi?

Jel si skontao nesto za ove grupe, jel vredi to oformiti
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyTue Dec 15, 2009 11:50 pm

Evo kod mene počeo da obračunava posle 28 slike...
Za grupe nisam ništa skontao! cat
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyWed Dec 16, 2009 10:23 pm

Dejan84 (citat):
Evo kod mene počeo da obračunava posle 28 slike...

Pa sta mislis? Ima li vajde da se trudimo?
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyWed Dec 16, 2009 10:30 pm

lakpar (citat):
Dejan84 (citat):
Evo kod mene počeo da obračunava posle 28 slike...

Pa sta mislis? Ima li vajde da se trudimo?

Ako imas volje da kucas, slobodno udri, a korisna stvar je sto mozes da ucis i slepo kucanje ako ti ne ide od ruke Laughing
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči EmptyThu Dec 17, 2009 1:04 am

lakpar (citat):
Dejan84 (citat):
Evo kod mene počeo da obračunava posle 28 slike...

Pa sta mislis? Ima li vajde da se trudimo?

Probaj pa vidi! drunken
Na vrh Go down
Sponsored content




Zaradite prepisujući CAPTHA reči Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Zaradite prepisujući CAPTHA reči   Zaradite prepisujući CAPTHA reči Empty

Na vrh Go down
 

Zaradite prepisujući CAPTHA reči

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -