PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Poruka
skevo01
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2009-04-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun Apr 05, 2009 2:33 pm

Uploading je jedan od najboljih sajtova koji vam placaju za uploading fajlova.

Vas posao je samo da nadjete neke fajlove koje ce biti zanimljivi za ljude i da te fajlove uploadujete na uploading.com.

Onda vase linkove od uploading.com postujete na vas sajt (ako imate) ili na vise foruma (sto vise foruma to vise cete $$ zaraditi).

Na kraju gledate statistiku na uploading.com kako novac pristize.

Ako neko preko vaseg download linka kupi premium account onda vi dobijate +50% od tog prodatog accounta.

Isplacuju kad sakupite 30$, za fajlove manje od 1mb neplacaju.

Do sada sam dobio dvije isplate obe u roku dva dana na alertpay, trenutno zarađujem preko 2$ dnevno .

Svima koji žele probati ovakav način zarade nudim svoju pomoć (liste foruma , izvore gdje naći artikle za postanje ...) , normalno uvjet je da budete moj referal .Zainteresirani me mogu kontaktirati na sneki101@online.hr

http://cash.uploading.com/?cod=a2hbs2mg


skevo01: komentar modifikovan dana: Sun Apr 05, 2009 6:22 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
skevo01
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2009-04-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun Apr 05, 2009 6:55 pm

Money M. (citat):
Ja sam bas skoro hteo da se uclanim, ali ne znam sta me je navelo da to ne ucinim scratch Sad gledam sajt i cini mi se OK.

Kolika je minimalno potrebna brzina uploada da bi mogao da zaradjujes po 1$-2$ dnevno? Koliko vremena odvojis dnevno na postavljanje fajlova, nadam se da ih ne saljes 0-24 h Rolling Eyes


brzina uploada ti nije bitna , dnevno u prosjeku odvajam 40-tak minuta i sve je vrlo jednostavno .
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun Apr 05, 2009 7:28 pm

je li brišu fajlove posle nekog vremena Question
Na vrh Go down
skevo01
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2009-04-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun Apr 05, 2009 7:44 pm

nebrišu
Na vrh Go down
skevo01
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2009-04-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon Apr 06, 2009 12:20 am

isplata se može zatražiti putem Webmoney, Epese, Epassporte, Alertpay i paypal
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySat Apr 25, 2009 3:08 pm

Jesi li sta zaradio danas ???
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySat Apr 25, 2009 4:04 pm

Nema novosti cak ni na ruskom delu foruma. Nadlezni ni da se jave, neki se nadaju da je to zbog vikenda Razz A ja 66 downloada za danas i 0 centi Twisted Evil
Grom i pakao!
Ko bi rekao da ce kraj doci tako brzo...
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun Apr 26, 2009 12:03 pm

Evo šta je danas admin napisao!

I've called our tech guys, they should find the problem and fix it by tomorrow.

http://sharemasters.com/viewtopic.php?f=13&t=1393&start=40
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon Apr 27, 2009 2:26 pm

Gazda kaze da je problem resen i "We will compensate losses with May's Promo. " Sta god to znacilo...

Statistike su se popravile, mada imam samo 26 downloada za danas i samo 0.06$ zaradjenih na njima, sto je malo neuobicajeno Suspect
Na vrh Go down
skevo01
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 6
Registration date : 2009-04-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue Apr 28, 2009 10:23 am

danas sam dobio isplatu na alert pay koju sam zatražio jučer , imaju neke tehničke probleme da su pukli sigurno me ne bi isplatili.
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue Apr 28, 2009 3:19 pm

Ma ove statistike su smesne Razz
U poslednjih sat vremena nemam ni jednu posetu, a kamoli download, sto je nemoguce No

Dodali su nasumicno po koji cent za ove dane kada su imali "tehnickih problema", ali u subotu, recimo, imao sam preko 100 downloada i zaradu od cak 0 Evil or Very Mad

I upload servis im je blagi uzas, sto puta se desilo da mi se upload prekine na pola, a konekcija mi je u redu. Kad sam nabavio njihov softwer za resume i ostale stvari, ponadao sam se da ce biti OK, ali situacija je slicna. Ne da se coveku da zaradi, ma koliko truda i vremena ulozio Evil or Very Mad

Ja ne razumem kako oni nameravaju da steknu bilo kakav kredibilitet kao hosting service, pa ne mogu prici konkurenciji na kilometar, da im nije ovog (nepouzdanog) programa za zaradu, niko ne bi kacio fajlove na Uploading.com.
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue Apr 28, 2009 6:59 pm

Imas ga na Uploading sajtu, pod News. Evo ti direktan link:

http://cash.uploading.com/uploader/Uploader.rar

Dobar je jer mozes da stavis vise linkova, 3-4 cini mi se i da nastavis prekinut upload, ali je daleko od savrsenog, zapravo, hoster je los, a tu software puno ne pomaze.

Isprobaj sam, ja ne surfujem dok dizem fajlove, ne radim nista, tako da problem nije u tome.
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue Apr 28, 2009 7:25 pm

Izgleda da im ovaj program vise ne radi Exclamation
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue Apr 28, 2009 10:03 pm

Jedna korisna stvarčica koju još nisam testirao!

http://sharemasters.com/viewtopic.php?f=17&t=1185
Na vrh Go down
I_am_what_I_am
Clan
Clan
I_am_what_I_am

Broj komentara : 35
Registration date : 2009-02-09

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyWed Apr 29, 2009 1:19 am

Dejane ovo je odlicna stvar, sad cu da probam Very Happy
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyTue May 05, 2009 10:59 pm

Money M. (citat):
Izgleda da im ovaj program vise ne radi Exclamation

Tj. nije radio dok su imali tehnickih problema, sad je OK.
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyWed May 06, 2009 3:06 pm

Citat :
UPLOADING.COM MAY'S PROMO - $15 for 1000 US+UK+DE downloads!

Postby Max Uploading.com » Wed May 06, 2009 11:17 am
Hi,

Starting today May 6th until the end of the month we are going to pay whooping $15 for 1000 US, UK and DE downloads!

Send us more European and American traffic and make lots of money!

Evo dodali su i novi raspored po grupama sa cenama:

Citat :
GR1 US, DE, UK, GB $10/1000
GR2 CA, FR, AT, ES, IT $10/1000
GR3 PL, UA, CZ $2/1000
GR4 RU, GR, NL, PT, CH, SE, FI, NO, DK $5/1000
GR5 BR, MX, AR $5/10 000
GR5 TR $7.5/10 000
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySat May 09, 2009 12:16 pm

Extreme Warez Multi-Poster cyclops
Još jedna nova korisna stvarčica:
http://www.extremew.org/viewforum.php?f=71
Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem H030
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyFri May 15, 2009 2:14 am

Mislim, sta reci Rolling Eyes Skinuo sam sopstveni fajl, ali ga statistika uopste ne registruje. Vec pola dana mi se broje samo posete, a ne download. Svaki dan, na svakom koraku gledaju da nam skresu zaradu! Do sada sam vec trebao da skupim tih 30$, a ja imam tek pola od toga Mad

Na forumu se vec uveliko raspravlja o ovome, ali nadleznima ne pada na pamet da se jave, prave se ludi Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun May 17, 2009 7:53 pm

Je li statistika postala normalna? Ne mogu procenit Question
Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem C055 Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem E055
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptySun May 17, 2009 10:04 pm

Na kratko je bila blizu normale, sad opet nesto "rekonstruisu", sto rece covek na forumu - nasli bas u nedelju, kada je download najveci, a vikendom ne rade kada je u pitanju bilo kakav support. Ovo je lopovluk sto ga svet nije video, da sam bio pametan da se vise posvetim na pocetku, uzmem 30$ za par dana i zbogom. Ovako ne znam da li cu ih ikad i skupiti No Cim sto malo krene zarada, odmah nesto zeznu (namerno)...
Na vrh Go down
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon May 18, 2009 10:04 am

Pozdrav svima

malo me je zainteresovao ovaj nacin zarade tako da sam se registrovao prije par dana. Uploadovao sam par fajlova u Subotu cisto za probu. Juce su bili problemi sa sajtom ali sam uspio pregledati statistiku. Bilo je oko 50 downloada i 0,2$ na accountu. Nakon ove "rekonstrukcije" jutros gledam statistiku i vidim da su mi ukinuli skoro sve downloade od vikenda (ostalo svega 0,02$) Evil or Very Mad
Poslao sam im support ticket ali se puno ne nadam. Ocito love u mutnom kao i ovi sa ptc sajtova. Na stranu cinjenica da im je file-hosting jedan od najsporijih i najlosijih koje sam koristio...
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon May 18, 2009 2:20 pm

Dobrodosao! Ima istine u tome sto pricas, ali mislim da se statistika malo stabilizovala do sada. Za juce imam 0.63$, sto i nije toliko lose, s obzirom na pomenute probleme i moju neaktivnost...Kada bi bar 7 dana sastavili bez komplikacija, verovatno bi pao sneg Rolling Eyes Braca Rusi Smile
Na vrh Go down
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon May 18, 2009 3:53 pm

Istina, i meni je sada statistika popravljena, iako u gornjem desnom dijelu ekrana pise jedan iznos, a u tabeli drugi Rolling Eyes
A i upload mi danas nesto teze ide, odjednom stane na nekom postotku i nece dalje da ga j****
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem EmptyMon May 18, 2009 10:02 pm

Upload je posebna prica, ni pola od onoga sto sam hteo da uploadujem mi nije uspelo, stane na pola (kao sad Mad ), ne moze da se nastavi slanje, stane na 100% i nikom nista, nekad nece ni da pocne, koliko sam samo sati izgubio zbog njihovih gresaka... Da sve zavisi od mene i mog truda, eh...do sada bih vec mogao da se penzionisem i uzivam Wink
Na vrh Go down
Sponsored content




Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem Empty

Na vrh Go down
 

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/8 Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -