PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Poruka
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyThu Jul 30, 2009 10:18 am

Lova jutros legla. Znaci, jos su OK. Idemo dalje u upload Smile
Na vrh Go down
ivanrandjic
Aktivan Clan
Aktivan Clan
ivanrandjic

Broj komentara : 89
Age : 36
Mesto : Ivanjica
Registration date : 2009-07-28

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyThu Jul 30, 2009 3:38 pm

Uplatili su ti preko alertpay-a?
Na vrh Go down
http://angels-softwares.co.cc
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyThu Jul 30, 2009 6:40 pm

Da. Zato mi i odgovara ovaj upload servis jer nudi isplate na AP. Kod ostalih je opcija paypal ili nesto trece sto nama balkancima i nije od prevelike koristi.
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySat Aug 01, 2009 1:43 am

Čekao sam 11 dana! Very Happy

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 S40z1e
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySat Aug 01, 2009 9:20 pm

Cestitam!

Ja poslednjih nekoliko dana ne mogu nista da okacim, stane na 99,99% Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySat Aug 01, 2009 9:24 pm

Money M. (citat):
Cestitam!

Ja poslednjih nekoliko dana ne mogu nista da okacim, stane na 99,99% Evil or Very Mad

Koristi Google Chorme kao browser! scratch
Na vrh Go down
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 02, 2009 2:05 pm

Ni meni ne prolazi nijedan upload zadnjih sedmicu dana. Nekad pukne pred kraj, nekad na pocetku i javlja mi error-408 ili slicno. Ne pomaze ni prelazak na google chrome, probao dvaput... Ne znam hoce li i kada rijesiti te probleme.
Rade li ista bolje oni upload manageri koje su reklamirali prije ukidanja foruma...
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 02, 2009 4:41 pm

@Gonzo
Ma boje se ljudi da ne zaradimo previse Smile Ja imam nekoliko verzija njihovog oficijalnog uploadera, ali nijedna ne radi, ne znam da negde nema neka nova koja je funkcionalna confused
Na vrh Go down
gonzo
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 8
Registration date : 2009-05-18

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyMon Aug 03, 2009 1:29 am

Ma i ja sam na to odmah pomislio... nesto slicno kao s ptc sajtovima, malo ddos napadi, malo ovo, malo ono, a ustvari vlasnik sajta "zatvori pipu".
A kod ovih se nije ni cuditi, na bivsem uploading forumu vidio sam da neki tipovi zaradjuju preko 100$ dnevno. Nema sanse da svi budu isplaceni na duzi rok.
Evo, ako nista, remote upload jos radi nekako...
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyThu Aug 06, 2009 1:54 pm

Ma super, prepolovili mi zaradu od juce koja je i onako bila smesna, za danas nemam nista. Statistika im je ocajna, nemam uvid u to koji je fajl downloadovan...
pale
Na vrh Go down
ivanrandjic
Aktivan Clan
Aktivan Clan
ivanrandjic

Broj komentara : 89
Age : 36
Mesto : Ivanjica
Registration date : 2009-07-28

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyWed Aug 12, 2009 6:01 pm

Pozz svima nije me bilo dugo vremena Laughing Jel moze neko da mi pojasni kako se dobijaju pare za Referrals?

Kao sto vidite vec mesec dana se bavim ovim ali ni 1 cent nisam zaradio preko Referrals

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 2ynms2a
Na vrh Go down
http://angels-softwares.co.cc
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyWed Aug 12, 2009 6:10 pm

To su osobe koje se registruju preko tebe i tvog ref linka koji imaš na sajtu. Od njih zaradiš 10% ili ti u stvarnosti skoro ništa. Arrow lol!
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyWed Aug 12, 2009 6:51 pm

Takodje nemam ni cent od referrala
Na vrh Go down
ivanrandjic
Aktivan Clan
Aktivan Clan
ivanrandjic

Broj komentara : 89
Age : 36
Mesto : Ivanjica
Registration date : 2009-07-28

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyWed Aug 12, 2009 7:00 pm

a videli smo bas na ovoj temi neko je postavio screenshot svojeg stanja na uploadingu. Skoro svaki dan je imalo nesto od referala. mada ja mislim da oni nesto muljaju opasno.

Navescu primer: uploadovao sam jedan film od 7 delova i 1,4,5,6,7 je downloadowan po 13 puta a 2,3 po 6 puta. znaci to nema nikakve logike. Kradu nam zaradu. Sad
Na vrh Go down
http://angels-softwares.co.cc
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptyWed Aug 12, 2009 7:26 pm

Dobro jutro Wink
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 5:58 pm

Je li danas imate nadprosečan broj pregleda( ne downlodova)? ja imam preko 1000... Surprised
Na vrh Go down
ivanrandjic
Aktivan Clan
Aktivan Clan
ivanrandjic

Broj komentara : 89
Age : 36
Mesto : Ivanjica
Registration date : 2009-07-28

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 7:19 pm

meni je u odnusu na br downloadova sasvim normalno. Ako nije tajna koliki ti je prosecan dnevni status ( mislim na $) lol!
Na vrh Go down
http://angels-softwares.co.cc
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 8:11 pm

Možda 70-75c, imam 170 fajlova. alien
A danas iako imam veliki broj pregleda, nikad pre ovako, zaradio sam 58c-ispod proseka i još mi rastu broj pregleda, sada je 1269. Suspect Rolling Eyes
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 8:23 pm

Sve normalno.
Na vrh Go down
ivanrandjic
Aktivan Clan
Aktivan Clan
ivanrandjic

Broj komentara : 89
Age : 36
Mesto : Ivanjica
Registration date : 2009-07-28

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 8:26 pm

iskreno i meni je tolika zarada u poslednjih 10 dana, ja imam oko 150 fajlova. i kad dodjemo na ispatu ako mi ne plate ima da se obesim o prvu krivu vrbu na koju naidjem Sad
Na vrh Go down
http://angels-softwares.co.cc
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 9:00 pm

Blago vama, meni je zarada mnogo manja, a imam mnogo vise fajlova...
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 9:11 pm

ja postujem uglavno xxx materiajl na 30 foruma. Respect
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 9:37 pm

Ja uglavnom legalan na 1 forum Smile
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 9:57 pm

Evo vam jedan domaći warez forum!
Kod:
http://www.w4rez.org/
Smešno:
Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Th_57441_Screenshot_-_23.8.2009_1_21_52_26_122_829lo
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 EmptySun Aug 23, 2009 11:06 pm

Ne vredi ti mnogo da postavljas na domace
Na vrh Go down
Sponsored content




Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem   Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 

Uploading.com - Zaradite Novac Uploadovanjem

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/8 Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -