PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Poruka
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyFri Oct 02, 2009 12:21 am

Evo krenula nova avantura, a ja usao u nju sa titulom Baron-a koju sam upravo pazario po ceni od 1.95$. Danas sam vec nakupio skoro 50.000 Gold-a, a imam bonusa jos 11 Tavern-i koje sam dobio lupovinom titule tj 4 Star Point-a sam dobio, ali sam ih konvertovao u Taverne (1 Star za 4 Taverne)
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Oct 04, 2009 9:46 pm

Je li se ikom zlato konvertovalo u prave dolare? Arrow
Na vrh Go down
srboljub89
Moderator
Moderator
srboljub89

Broj komentara : 492
Age : 34
Mesto : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 2009-08-27

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Oct 04, 2009 10:04 pm

Dejan84 (citat):
Je li se ikom zlato konvertovalo u prave dolare? Arrow

ne Mad Sad
Na vrh Go down
http://www.balcanmovie.com
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Oct 04, 2009 10:17 pm

ni meni... mada i kad se konvertuje nece ga biti mnogo...
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Oct 04, 2009 11:44 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:05 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Oct 04, 2009 11:54 pm

Nije ni meni, ali evo sta pise na sajtu

"- The adventure is ended but my gold is not yet converted (it writes : in progress)
The conversion is not automatic, it takes time to calculate the rate of the month, just wait a week to see if your account credits in US$."

Pa nadajmo se da ce biti kako kazu, mada sam ja vec poceo da zaradjujem i kes, do sada skupio 0.06$ (i sada svaki dan po neka sica zahvaljujuci Baronu) i jos plus konverzija kad bude, a do sada vec imam 250.000 Gold-a u novoj avanturi
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyWed Oct 07, 2009 2:32 pm

Konverzija zavrsena. Kod mene je odnos 0.295DT$ / 100.000 Gold-a

Kakva je situacija kod Vas???

Ako ovako bude i ovog meseca mislim da je zarada OK ako naravno na kraju isplate, u rangu PTC-a, mozda nesto jace, ali ovaj mesec bar ja ocekujem jos 10% vecu konverziju zbog Upgrade, tako bar stoji na sajtu
Na vrh Go down
ivanbgd
Clan
Clan
ivanbgd

Broj komentara : 42
Age : 40
Mesto : Beograd
Registration date : 2009-09-14

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyWed Oct 07, 2009 7:31 pm

I ja sam dobio 0.099$ za 33.500 golda chime sam zadovoljan jer sam to sakupio za 2 dana...
Pa ovog meseca ochekujem dobar rezultat Suspect
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyThu Oct 29, 2009 4:12 pm

ehho (citat):
Evo pojasnjenja za onaj prvi post sta i kako raditi....

Sa leve strane ekrana imate niz linkova, od karaktera pa do igrica na kojima zaradjujete GOLD

Sto se tice TEMPLE sa leve strane imate ka njemu i vase je samo da svaki dan kliknete na njega i Bogovi ce vas nagraditi (nagrada svaki 4 dan ali mora da bude redovno klikanje na ovaj link, ta prethodna 3 dana)

Zatim TREASURE HUNT link kad otvorite, kliknete na HAVE MY FREE BOX OF THE DAY, ispod naslova ce VAm se pojaviti tekst da ste dobili TICKET, a zatim klik na dugme PLAY THE FREE TREASURE HUNT, i izaberete jedno polje na mapi koje nije otvoreno i sledi neka nagrada i tako svaki dan (danas sam potrefio polje sa 20000 GOLD-a sto je odlicno)

Zatim TAVERN, cilj je da istrazite celu pecinu kretanjem kroz nju u dozvoljenim pravcima. Klikom na mapu u donjem desnom uglu uvelicavate je i vidite kuda jos mozete da idete, a to ce te videti da ivica "zida" tj tanka crna linija nije zavrsena vec kao da nedostaje polje tj tu nije kraj hodnika. Pri istrazivanju tamnice nalazite zlato, razne napitke, oruzje itd i sto je najbitnije nailazite na nekakve zivotinjke sa kojima treba da se borite i kada ubijete ovu zivotinjku dobijate XP poene, sa kojima idete na veci LEVEL (videcete kako se u mac u levom delu ekrana dopunjava a ispod njega smanjuju trenutni XP poeni koji su potrebni za prelazak na sledeci LEVEL. Mozete se boriti rukama ili kupiti neko oruzije (ja sam sve isao rukama a oruzije sam koristio kad sam ga pronasao free, a cela borba je da klikate na dugme ATTACK i to potvrdite, ili ako je neprijatelj jak da se povucete (kad se sretnete sa neprijateljem u gornjem uglu ce pisati njegova snaga u odnosu na vasu VERY LOW, LOW, MEDIUM i STRONG)

Prelaskom na sledeci LEVEL dobijate i po 3 PP poena kojima poboljsavate svoje karakteristike (moj savet koji sam dobio od jednog lika kji vec odavno igra ovu igru je da unapredjujete samo ATTACK I DEFENSE a kasnije kad vam se otvori i MAGIC ATTACK i MAGIC DEFENSE nastavite da unapredjujete iskljucivo MAGIC DEFENSE po svim karakteristikama. Posle 10 LEVELA dobijate po 6 ovih poena (ja sam trenutno na 10 LEVEL-u)

U CHEST ROOM iskoristite kljuceve koje ste nasli u Tavern-u i skupite dodatno zlato

Zatim se povremeno otvaraju i CONTESET-i gde takodje zaradjujete GOLD, a ima i ovih drugih igrica koje nisu free ( ali o tome kad budem i ja vise saznao)

Sad se verovatno pitate pa gde su te pare koje se zaradjuju. Na kraju svakog meseca, koliko traje avantura, se skupljeno zlato konvertuje u DT koji su u stvari pare koje mozete da kesirate na PP, AP ili direktno cekom, a min za isplatu je 10$)

Decko preko kogasam ja regao i koga znam sa jednog foruma je imao isplate i njegova zarada je oko 10$ po avanturi

Neko je pitao da li zarada zavisi od vremena igranja. Odgovor je NE, odradis to sto imas i to je to, sta si sakupio, sakupio si. Ovaj lik preko koga sam ja, npr ako nema vremena odklika to sto vazi samo taj dan, a npr TAVERN-e igra svakih par dana jer se one pamte, a videcete dole njegov primer igranja TAVERN-i

"Nikada ne idite u tamnice bez napitka za povecanje expirience +2. kosta 1280 zlata ali nije zao. ako dodjete do lvl 100 u tamnici vas ceka po 20.000 zlata po svakoj lvl 100 tamnici. + kljucevi i oruzja i napitci."

"Preporuka, sacekajte 3-4 dana sa tamnicama (igrajuci naravno sve ostalo, tamnice se ne gube). Kada imate recimo 4 tamnice popijete jedan +2 xp i za 60 minuta koliko traje efekat mozete odraditi 3-4 tamnice pod dejstvom jednog napitka - fina usteda para u mjesto da svaki dan kupujte +2 xp...a i bolji ishod "

"Dva dana pred kraj avanture prodajte u marketu sve sto imate i skupite jos nesto zlata, da vam ne propadnu bez veze"

Zatim kada sakupite dovoljno kesa na racunu, mozete da uradite UPGRADE i dobijete neke beneficije koje se svakako isplate

Takodje zahvalio bih se ljudima koji su se regali preko mene

Lakpar
MisterXX
Pavijan
ircminator
Benko

Poz

Ehho ukrast ću ti ovo objašnjenje i postovat na nekim forumima, samo da znaš! Wink
Na vrh Go down
ivanbgd
Clan
Clan
ivanbgd

Broj komentara : 42
Age : 40
Mesto : Beograd
Registration date : 2009-09-14

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyThu Oct 29, 2009 4:27 pm

I ja cu, ako nije problem Smile
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySat Oct 31, 2009 10:01 pm

evo za 10h zavrsava se jos jedna avantura, ali ovog puta dosta bolje nego prethodni put. Ako bude isti exchange rate kao i proslog meseca ja ocekujem zaradu oko 4$ od zlata i nekih 0.5$ koje sam direktno vec zaradio preko kovcega sa blagom sto nije lose bounce
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Nov 01, 2009 1:37 am

ja sam se sad navuko na ovu igru... Shocked
ehho objasnjenje je super, a i ja cu ga verovatno iskoristiti na nekim forumima... Embarassed
ok?
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptySun Nov 01, 2009 3:58 pm

Slobodno ljudi koristite ovaj tutorial

Poz
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 1:48 am

@ehho
kako doci do dodatnih pecina? citao sam nesto na forumu i tamo ljudi traze da im neko da dodatne pecine... vidim da postoji i dungeon market ali mi nije jasno kako radi...
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 3:46 am

lakpar (citat):
@ehho
kako doci do dodatnih pecina? citao sam nesto na forumu i tamo ljudi traze da im neko da dodatne pecine... vidim da postoji i dungeon market ali mi nije jasno kako radi...

Pa sto se tice dungeon marketa, ima povremeno a se naleti da neko daje pecinu da je drugi odigra, a on uzima procenat zlata. Ja sam do sada uvek naleteo da su ljudi trazili 99% zlata za sebe, sto je skroz neisplativo igrati, bar po meni

Kada pazaris DT kod dobijas 4 zvezdice gde svaku zvezdicu mozes da zamenis za 4 dodatne pecine i to je najbolja varijanta

A takodje neki igrac moze da ti pokloni pecinu i to ponovo na neki kompenz ili ti daje sve u celosti

Poz

Ehho meni se često ne igraju pećine pa ih mogu tebi dati! Pod kojim si nikom?
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 11:28 am

Ehho meni se često ne igraju pećine pa ih mogu tebi dati! Pod kojim si nikom?
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 6:29 pm

Dejan84 (citat):
Ehho meni se često ne igraju pećine pa ih mogu tebi dati! Pod kojim si nikom?

Pod ehho

Hvala drug, ako ih vec ne igras sto da se bacaju i propadaju, slobodno salji kad god imas viska

Ako ima jos clanova koji su regani a ne stizu da odigraju sve pecine, slobodno nek salju prema meni Very Happy

Poz
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 7:23 pm

Samo reci kako da ti dam? Gde da idem i kliknem?
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 8:07 pm

Dejan84 (citat):
Samo reci kako da ti dam? Gde da idem i kliknem?

Nisam ovo jos radio, ali trebalo bi da je ovako

Odes na MARKETS, zatim DUNGEONS MARKET, popunis sta ti se trazi, broj pecina koje dajes, procenat zlata koji trazis za sebe, level ostavis od 1 - 100, ukljucis opciju PORPOSE JUST FOR THE CHARACTER i uneses moj nick i ides na Submit

Probaj prvo sa jednom pecinom, da proverimo pa ako je to to, posle kad imas ti pusti

Poz i hvala jos jednom cheers
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 8:26 pm

Nema tamo ništa...kod tebe? Nemaš ništa da klikneš, ponudiš, samo neki tekst... confused
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 8:44 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 9:18 pm

zmajica (citat):
Koliko znam,pećine mogu da daju samo oni koji imaju rank veći od knight, tj. oni koji imaju zvezdice i fidelity points. Knight nema tu opciju u marketu.
Mad Mad Mad
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 9:24 pm

Dejan84 (citat):
zmajica (citat):
Koliko znam,pećine mogu da daju samo oni koji imaju rank veći od knight, tj. oni koji imaju zvezdice i fidelity points. Knight nema tu opciju u marketu.
Mad Mad Mad

Kod mene stoji, ali ja sam prethodni mesec pazario titulu, ali sad u ovoj avanturi cu biti knight, i sve prednosti barona su mi oduzete, ali u dungeons marketu imam opciju da nudim

Eto, propadose pecine Sad
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyMon Nov 02, 2009 11:13 pm

a do kog levela si najvise stigo? nesto mi se cini da nema sanse da stignem do 100 samo preko dungeona...
naravno, ako neko moze da ih salje, ja cu ih rado odigrati... pirat
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 EmptyTue Nov 03, 2009 12:20 am

lakpar (citat):
a do kog levela si najvise stigo? nesto mi se cini da nema sanse da stignem do 100 samo preko dungeona...
naravno, ako neko moze da ih salje, ja cu ih rado odigrati... pirat

Ja sam u prosloj avanturi stigao do 65 levela samo preko tamnica, a zmajica je stigla do 100 level-a i devojka bas razbija igru

Poz za zmajicu Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content




Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/6 Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -