PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Poruka
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyTue Nov 03, 2009 12:56 am

pozz takodje... zmajice ako mozes otkri nam tajnu kako do levela No 100... Cool
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 04, 2009 11:01 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 04, 2009 11:03 pm

ok hvala... mada pecina nema ni za lek...
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 04, 2009 11:20 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:07 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyThu Nov 05, 2009 12:22 am

Evo sad sam dobio odgovor od admina da dnevne pecine ne mogu da se dele, vec samo pecine koje su dobijene zamenom star points-a i fidelity points-a

Ja sam danas ulovio 2 pecine u marketu i sa nekim likom pregovarao za nove pecine, ali nece ni da daju ako si slab na levelu jer imas i manje zlata po pecini a samim tim i on ima manje. Uglavnom daju kad si preko 20 levela
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyThu Nov 05, 2009 1:43 am

Evo i ja sam se pridruzio pre neki dan kao ehho-v ref nick Milance.
Igrica je prilicno zarazna. Twisted Evil
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyThu Nov 05, 2009 6:30 pm

Admin (citat):
Evo i ja sam se pridruzio pre neki dan kao ehho-v ref nick Milance.
Igrica je prilicno zarazna. Twisted Evil

OK, hvala

Nego vidim da su ispod tebe dosli PatZerinjo i Opasna, ali neka Opasna vodi racuna jer mi stoji da koristi istu konekciju kao i PatZerinjo, pa da ne dobije ban Exclamation
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptySat Nov 07, 2009 3:29 pm

Jeste imali konverziju? Ja sam zaradio 70c. Neutral
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptySat Nov 07, 2009 4:42 pm

ja zaradio iz ove avanture 3.153$ Very Happy
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptySat Nov 07, 2009 4:56 pm

ehho (citat):
ja zaradio iz ove avanture 3.153$ Very Happy
you dog... affraid
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptySat Nov 07, 2009 9:01 pm

zaradio 0.45 od prosle...
Na vrh Go down
ivanbgd
Clan
Clan
ivanbgd

Broj komentara : 42
Age : 41
Mesto : Beograd
Registration date : 2009-09-14

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptySun Nov 08, 2009 3:12 pm

Ja sam zadovoljan: 1.246$ Very Happy
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyTue Nov 24, 2009 11:23 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:07 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 2:03 pm

zmajica (citat):
ko hoće ovde da zaradi nek stalno ulaže u titule.svakog meseca veća,ako ga mrzi da prelazi pećine koje uzme razmenjujući zvezdice nek da u marketu onima koji su 100 level,a poželjno je svojim referalima jer tada ima 30% od njihove zarade ( i na taj način otplatiće kupljenu titulu), naravno najbolje je prva opcija kad vi prelazite-najviše dobijate,ali niste ni u gubitku u ostalim slučajevima,samo je bitno što veći level,jer više uzimate golda

ne bih preporučila dok ne dođete do veće titule recimo princa,da igrate zvezdicama jackpot i hunt jer je veća šansa da izgubite,pećine su sigurna zarada.

pošto otplatite kupljenu titulu,vaš čist dobitak od titule biće
1.svakodnevni chest u my ranku i
2.fidelity pointi koji možete razmeniti za 5 000 golda + pećina,po pointu

ovo je dobitak samo od titule,ne računam ostalo.

ja sam sad count,nadam se da ću skupiti sledećeg meseca za titulu više, svakog meseca dupliram zaradu.

Stani, ti si ulozila 11 evra za 10 DT kodova koji su ti doneli ovu titulu i ocekujes da ces izvuci duplo do kraja meseca (u ovom mesecu navucices ukupno oko 4 mil gold-a ili ocekujes vise) a sve zavisi od konverzije na koju utice koliko je ulozeno u ovom mesecu od strane clanova za kupovinu titula

Mislim da duplo ne mozes da zaradis, mozda do nekih 50% max da ti bude zarada, ali bih voleo da gresim i da to sto si zacrtala stvarno i realizujes

Poz
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 4:20 pm

Ljudi imam problem kad prelazim pecine previse lako gubim zivote a u pecinama ne mogu da nadjem dovoljno healing potion-a pa ih stalno kupujem u shopu ili na marketu, sad me zanima dali postoji neki nacin da malo teze gubim zivote neki stit ili nesto slicno , takodje koja su najefikasnija oruzja?
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 4:46 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:07 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 6:24 pm

zmajica (citat):
titule kupujem isključivo sa main balanca igrice,i svaki code tako košta 1$.znači ovog meseca sam uložila 10$.
sledećeg ću 25$ za marquese titulu,iako ne budem imala više od 4 miliona golda ovog meseca uspeću da kupim jer imam $$ od chesta of count.

btw nisam dobro ovog meseca iskoristila zvezdice,skoro sve sam dala uzalud na jackpot.

da te ne ubijaju lako u pećinama uvek koristi potione of defense i attack,takodje oružja koja imaju +(što veći broj,jače oružje,i obavezno pogledajte za šta koje služi,pisaće vam fire,earth atack,defense,i ostalo,što više svega toga ima,bolje vas brani),dobro je da oružja koja su strong i very strong koristite,ostale kao što su fragile itd bolje prodajte jer brzo se lome,,ja lično ne koristim štitove i ostalo,nisam sigurna da se to isplati.
takođe svako čudovište je građeno od nekog od 4 elementa,pa je najbolje ubijati ga oružjem od njegovog elementa,na nekima čak piše da ubijaju određena čudovišta.

Vidis na ovo za kupovinu DT i da je jeftinije preko main balance nisam znao, ja sam prosli put platio preko AP-a i 1.9$ ako se ne varam me je kostao jedan DT kod (mada tada nisam ni imao para na main balance-u ni za taj jedan DT kod, tj prvog meseca igranja)

Onda stoji da moze da se izvuce duplo para od ulozenog, jer ja sam sa tim jednim DT kodom iscupao 140% (znaci ulozeno + 40% zarade), tako da sledeceg meseca pazarim sigurno kodove

Jesi dizala neku isplatu od njih???

P.S.

Jel sa vecom titulom iz kovcega sa blagom iz My Rank dobijas isto vece sume ili su reda 0.01$ do 0.05$ koliko sam ja navise dobijao na Baron tituli?
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyWed Nov 25, 2009 9:04 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:08 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Megas
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 73
Age : 39
Registration date : 2009-03-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyMon Nov 30, 2009 1:32 am

ehho registrovao sam se preko tebe pa da probamo.Samo ova tamnica kako znas da si presao ?ja sve obilazim10 puta i nista novo sve sam ih pobio i pokupio?sta sad?
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyMon Nov 30, 2009 3:15 am

Pa imas dole desno mapu i kad kliknes na nju ona se uveca i kad na mapi vidis da nemas ni jedna vrata koja nisi otvorio i ni jedan put kojim nisi isao onda znas da si obisao celu tamnicu i onda mozes da kliknes na Back to enterance to ti se nalazi u donjem levom uglu i da izadjes iz tamnice. Posle toga ides u chest room i tamo iskoristis kljuceve koje si nasao u tamnici.
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyMon Nov 30, 2009 1:32 pm

Upravo kako ti je admin rekao Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Action-smiley-033
Na vrh Go down
Megas
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 73
Age : 39
Registration date : 2009-03-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyMon Nov 30, 2009 11:56 pm

ehho (citat):
Upravo kako ti je admin rekao Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Action-smiley-033

Ok i sta onda kad ce sledeca tamnica?E dobio sam tamnicu drugu.I sta je glavna caka igre da dobijem sto vise zlata i sta ako ga ne konvertujem ostaje li mi za sledeci mesec?I sto je ova zmajica pricala da kupimo titule kako? Question
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyTue Dec 01, 2009 12:07 am

Megas (citat):

Ok i sta onda kad ce sledeca tamnica?

Dobijas po jednu tamnicu svaki dan, a bude i nekih dodatnih igrica u vidu Contest-a, ali ih trenutno nema, bilo do skoro

Ako ti je ostalo nesto od oruzja i potion-a prodaj u marketu jer se veceras zavrsava avantura, zlato se konvertuje u $$$ i krece nova avantura
Na vrh Go down
Megas
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 73
Age : 39
Registration date : 2009-03-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyTue Dec 01, 2009 1:12 am

OK sistem igre i kapiram ali ne kapiram ovo oko naplate.Tj nigde ne nadjoh
1-gde da upisem moju alerpay adresu
2-"Na kraju svakog meseca, koliko traje avantura, se skupljeno zlato konvertuje u DT koji su u stvari pare koje mozete da kesirate na PP, AP ili direktno cekom, a min za isplatu je 10$)"pa gde se konvertuje kad odem BAY DT CODE traze da platim alertpay-om ili slicno.odem na dungeons & treasures ACCOUNT KONTAM DA JE TO konverzija i sve mi je na 0 nema konverzije

Nesto mi je sve konfuzno i izgledada dizem ruke od ovoga.Srecno
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 EmptyTue Dec 01, 2009 1:32 am

Megas (citat):
OK sistem igre i kapiram ali ne kapiram ovo oko naplate.Tj nigde ne nadjoh
1-gde da upisem moju alerpay adresu
2-"Na kraju svakog meseca, koliko traje avantura, se skupljeno zlato konvertuje u DT koji su u stvari pare koje mozete da kesirate na PP, AP ili direktno cekom, a min za isplatu je 10$)"pa gde se konvertuje kad odem BAY DT CODE traze da platim alertpay-om ili slicno.odem na dungeons & treasures ACCOUNT KONTAM DA JE TO konverzija i sve mi je na 0 nema konverzije

Nesto mi je sve konfuzno i izgledada dizem ruke od ovoga.Srecno

AP adresu ces upisati kada budes podizao pare

Na kraju svakog meseca se konvertuje zlato u $$$, ali ti tu nista ne radis.....To je njihova stvar da preracunaju koji ce odnos za konverziju biti, i posle nekoliko dana ce ti zlato biti konvertovano i pare ce ti biti na balansu

Tvoje je da se igras i da skupljas sto vise zlata

Sve sto ti nije jasno slobodno pitaj
Na vrh Go down
Sponsored content




Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/6 Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -