PTC zarada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTC zarada

Forum namenjen ljudima koje zanima PTC nacin zarade na internetu.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Poruka
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 01, 2009 10:25 pm

Nova igra, kada pređete dobijate 1 star poen!

http://www.dungeons-treasures.com/jeu-calendrier-noel.php

Ja sam razmenio zvezdicu za zlatnu piramidu i osvojio 60000 zlata! rabbit cyclops
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 01, 2009 10:36 pm

kod mene link nesto nece da radi... Sad
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 01, 2009 10:44 pm

pa nemoj preko linka,idi na :
Bonus
Star of Christmas
alien
Na vrh Go down
srboljub89
Moderator
Moderator
srboljub89

Broj komentara : 492
Age : 34
Mesto : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 2009-08-27

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 01, 2009 10:53 pm

ma radi link, samo se moras prvo ulogovati, pa onda kliknuti na link.
Na vrh Go down
http://www.balcanmovie.com
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 01, 2009 11:54 pm

mmmm... ma odigrao vec... i dobio 1000 golda Sad
Na vrh Go down
zmajica
Pocetnik
Pocetnik


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyThu Dec 03, 2009 6:33 pm



zmajica: komentar modifikovan dana: Sun Dec 27, 2009 10:08 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptySat Dec 05, 2009 1:03 am

zaradio u novembru 0.99$
malo je... 0.26 DT$ za 100 000 golda je stvarno malo.. Mad
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptySat Dec 05, 2009 2:32 am

lakpar (citat):
zaradio u novembru 0.99$
malo je... 0.26 DT$ za 100 000 golda je stvarno malo.. Mad
u pravu si! Ja ću igrat igru samo da taj novac dam u humanitarne svrhe! Arrow
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptySat Dec 05, 2009 12:59 pm

lakpar (citat):
zaradio u novembru 0.99$
malo je... 0.26 DT$ za 100 000 golda je stvarno malo.. Mad

Ne znam koliko si planirao da ti ovde zaradjujes???

Ja pre svega igram zabave radi, a to sto kapne nece se baci (valjda, jer jos nisam imao za isplatu), mada sam se bas navukao pa ovaj mesec cak pazario i 5 DT kodova pa ce i zarada biti veca a i ima da se naigram pecina kao nikad do sada Very Happy

Ja sam u novembru zaradio 2.681$
Na vrh Go down
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: pozz   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 12:04 am

alo ekipa. čitao sam cijeli dan ovaj forum, o ptcevima i tako.. i naišao sam na ovo!

odlično mi se čini, samo imam par pitanja, nadam se da ćete mi odgovoriti Smile

kao prvo, šta ja mogu sve raditi da dobijem gold?? Otišao sam u Tavern i to je sve, di još mogu zaraditi?

Što se isplati kupiti od itema?

Zaradio sam prvi dan samo 1600, jel to ima potencijala?

Hvala puno Wink ne samo na ovome nego i na savjetima o alert payu i nekim ptc siteovima

PS. Pročitao sam od nekog od vas da hybux ne valja, jel to istina?
Na vrh Go down
Money M.
Moderator
Moderator


Broj komentara : 620
Registration date : 2008-07-05

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 12:29 am

Evo da ti odgovorim za HyBux, a Dejan ce izbrisati post kasnije Wink Povecali minimum za isplatu, nisu isplacivali na Alert jedno vreme, izgleda opet poceli, ali stranica trenutno ne moze da se otvori, bar kod mene. Uclani se ako budes u mogucnosti, mozda se stabilizuju, ali izbegavaj bilo kakva ulaganja.
Na vrh Go down
lakpar
Vrlo Aktivan Clan
Vrlo Aktivan Clan
lakpar

Broj komentara : 121
Registration date : 2009-08-24

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 12:55 am

@raffie
kao prvo dobrodosao! cheers
imas lepo objasnjeno na ovoj temi sta i kako, smo citaj od pocetka...
trenutno od dodatnih igara imas Star of Christmas gde mozes da zaradis dodatni gold... ali procesljaj opet celu temu i skapiraces posle dva tri dana sta i kako...
Na vrh Go down
Megas
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 73
Age : 39
Registration date : 2009-03-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 1:59 pm

Osta da igram.Kazite mi moze li nekako da se popravi oruzje ako se polomi i kako?
Na vrh Go down
Dejan84
Moderator
Moderator
Dejan84

Broj komentara : 429
Mesto : Srbija
Registration date : 2008-08-19

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 2:11 pm

Megas (citat):
Osta da igram.Kazite mi moze li nekako da se popravi oruzje ako se polomi i kako?

Idi ovde i videt ćeš gore mogućnost za popravku.

http://www.dungeons-treasures.com/boutiques.php?boutique=armurerie
Na vrh Go down
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 5:27 pm

Hvala na dobrodošlici Smile

ma čitao sam više puta, ali nigdje ne piše točno kako dobro "započeti" igrati.. no eto, prošo sam cijelu dungeon i to je sve što sam napravio u jednom danu. I igrao sam tu igricu mislim da nisam ništa dobio Very Happy
Na vrh Go down
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyTue Dec 08, 2009 5:50 pm

Sada sam igrao Joust, za 3000. dobio sam sve 3 runde, i piše mi you have won.. ali nisam dobio nikakve pare, samo mi još uvijek -3000. Kako da dobijem te pare?
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyWed Dec 09, 2009 12:20 am

raffie (citat):
Sada sam igrao Joust, za 3000. dobio sam sve 3 runde, i piše mi you have won.. ali nisam dobio nikakve pare, samo mi još uvijek -3000. Kako da dobijem te pare?

Moras da sacekas da i druga strana odigra 3 runde pa ko ima bolji prosek taj uzima kes. Znaci ako si ti npr 2 runde pobedio i 1 izgubio a protivnik pobedi sve 3 runde znaci da on nosi ulog

Meni ova igra ne ide od ruke pa se i ne trudim Very Happy
Na vrh Go down
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyWed Dec 09, 2009 11:54 pm

Aha, skužio sam hvala ti Smile

Nego, imam 1 star point sada, što mogu s njim i što bi mi preporučili?
U tri dana 30 000, solidno a i igrica je ok Smile
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyThu Dec 10, 2009 12:12 am

raffie (citat):
Aha, skužio sam hvala ti Smile

Nego, imam 1 star point sada, što mogu s njim i što bi mi preporučili?
U tri dana 30 000, solidno a i igrica je ok Smile

Najbolje da zamenis sa 4 pecine jer je to najisplativije
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 400
Registration date : 2008-07-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyThu Dec 10, 2009 12:13 am

Ja sam jedan od star pointa razmenio za The Star Treasure Hunt i tamo dobijete 2 pokusaja i u prvom pokusaju sam dobio $0.2 a u drugom 5000 golda tako da mi je to najbolje potroseni star point od 4 koliko sam dobio kad sam kupio 1dt code i dobio titulu Baron.

Admin: komentar modifikovan dana: Wed Dec 23, 2009 11:41 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.ptczarada.info
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyThu Dec 10, 2009 12:52 am

Admin (citat):
Ja sam jedan od star pinta razmenio za The Star Treasure Hunt i tamo dobijete 2 pokusaja i u prvom pokusaju sam dobio $0.2 a u drugom 5000 golda tako da mi je to najbolje potroseni star point od 4 koliko sam dobio kad sam kupio 1dt code i dobio titulu Baron.


Aha.. pa po mom mišljenju (neznam puno još o igri) mislim da u 4 dungeona može dobiti više od ovog.. ne s mojim levelom ali kad porastem malo Very Happy
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyThu Dec 10, 2009 1:06 am

raffie (citat):
Admin (citat):
Ja sam jedan od star pinta razmenio za The Star Treasure Hunt i tamo dobijete 2 pokusaja i u prvom pokusaju sam dobio $0.2 a u drugom 5000 golda tako da mi je to najbolje potroseni star point od 4 koliko sam dobio kad sam kupio 1dt code i dobio titulu Baron.


Aha.. pa po mom mišljenju (neznam puno još o igri) mislim da u 4 dungeona može dobiti više od ovog.. ne s mojim levelom ali kad porastem malo Very Happy

0.2$ puno znaci i za to je potrebna dobra kolicina zlata, koju ces tesko izvuci na pecini, ali je pecina sigurnija, jer je Treasure Hunt kocka, pa mozes da dobijes u jednom pokusaju i 0
Na vrh Go down
raffie
Clan
Clan


Broj komentara : 27
Registration date : 2009-12-07

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptySun Dec 13, 2009 3:31 pm

Ja igram oko tjedan dana, imam 70 000. Postaje mi problem u Dungeonima pa nemreš ubit ekipu pa moram kupovat mačeve, koji se brzo sjebu. Kako ih popraviti?

Level 14 sam. Sad imam magic pa me zanima ako mi možete pomoći, kako to funkcionira s tim magijama i na što da stavljam bodove?
Na vrh Go down
Megas
Aktivan Clan
Aktivan Clan


Broj komentara : 73
Age : 39
Registration date : 2009-03-04

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptySun Dec 13, 2009 4:13 pm

Odes u shops pa u wepons i kliknes na vrhu repair i popravi ti oruzje za nekih 100-200 golda.Mene zanima sledece-ako sam dobro razumeo sva oruzja i napitci se ne mogu prenositi u sledeci mesec a meni ostaje jako puno.Pa kada je dobro prodati i kako
Na vrh Go down
ehho
Moderator
Moderator
ehho

Broj komentara : 151
Age : 40
Registration date : 2009-01-11

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 EmptyMon Dec 14, 2009 2:09 am

Megas (citat):
Odes u shops pa u wepons i kliknes na vrhu repair i popravi ti oruzje za nekih 100-200 golda.Mene zanima sledece-ako sam dobro razumeo sva oruzja i napitci se ne mogu prenositi u sledeci mesec a meni ostaje jako puno.Pa kada je dobro prodati i kako

Ja praktikujem da dva-tri dana pre kraja avanture rasprodam u Markets-u vecinu oruzja i ostavim samo ono sto mi je potrebno za tih par dana

Ta dva-tri dana ranije cak stavim i vece cene nego sto bi dobio obicno, i verovali ili ne proda se i po tim skupljim cenama, a ako mi nesto bas ostane poslednji dan to prodam u Shop-u
Na vrh Go down
Sponsored content




Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Vide
KomentarNaslov komentara: Re: Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu   Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 

Dungeons & Treasures - zaradite igrajuci igricu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/6 Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PTC zarada :: Diskusija o PTC nacinu zarade :: Ostali nacini zarade -